Ana içeriğe atla

Danışmanlık Hizmet Alımı İhalesi

9 Şubat 2012
Açıklama

Bites Bilişim Sistemleri Yazılım ve İletişim teknolojileri Ltd. Şti, T.C. Ankara Kalkınma Ajansı Yenilikçi Uygulamalar Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Bites Bilişim Sistemleri' nde BITES Bilişim Sistemleri' nin Sanal Bakım Eğitim Uygulaması Projesi için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası, Silikon Blok No:1 Bodrum Kat ODTÜ Teknokent 06531 Çankaya/ANKARA adresinden veya http://www.bitesict.com ve http://www.ankaraka.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

  • Proje kapsamında yazılım projesi yönetimi, gereksinim yönetimi, tasarım, test hakkında proje boyunca herhangi bir problem ile karşılaşılmaması için teknik desteğin sağlanması,
  • Proje yönetimine ve ekibine en uygun tekniğin ve yöntemin belirlenmesi,
  • Proje kapsamında hazırlanan iş ürünlerinin ve dokümantasyonun teknik gözden geçirmelerinin yapılması,
  • Yazılım süreçlerinin uygun şekilde tasarlanması ve geliştirilmesi için teknik gözden geçirme yapılması,
  • Yazılıma uygulanacak test planının uygulanmasının ve yazılım süreçlerinin kontrolü ve takibi,
  • Yazılımın gereksinimlerle tam örtüşecek şekilde geliştirilmesinin kontrolü ve takibi

aşamalarında karşılaşması muhtemel sorunları önceden kestirmek suretiyle projenin kesintisiz yürütülmesine katkı sağlamak ve zamanında tamamlanması için ihtiyaç duyulan teknik desteğin alınması için bir danışmanlık hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 28/02/ 2012 saat 10:00'dir.

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; http://www.bitesict.com ve http://www.ankaraka.org.tr adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 28/02/2012 tarihinde, saat 12:00'da ve Silikon Blok No:1 Bodrum Kat ODTÜ Teknokent 06531 Çankaya/ANKARA adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhaleye ilişkin detaylar için tıklayınız.