Ana içeriğe atla

Karacadağ Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

21 Ekim 2022

Karacadağ Kalkınma Ajansı 4 No’lu Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; Diyarbakır ve Şanlıurfa Bölgesinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, esnek ve dinamik çalışabilen, yaratıcı ve analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, İngilizceyi akıcı şekilde konuşabilen, kendiliğinden iş yapabilme becerisine sahip, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına kolay uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan 2 (iki) Uzman Personel alımı yapılacaktır.

Uzman personel için branşlar aşağıdaki gibidir:

Şehir ve Bölge Planlama, İstatistik, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Sosyoloji, Gıda Mühendisliği, Tarım Ekonomisi, Tekstil Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği.

Karacadağ Kalkınma Ajansının merkezi Diyarbakır İli olup, Ajansın faaliyet alanını Diyarbakır ve Şanlıurfa illeri oluşturmaktadır. Bu nedenle, sınavda başarılı olan adaylar Ajansın iş yükü dikkate alınarak bu illerden, Ajans’ın uygun göreceği herhangi birinde çalışacaktır.

SINAV İLAN TARİHİ : 19 Ekim 2022

BAŞVURU BAŞLANGIÇ TARİHİ : 08 Kasım 2022

SON BAŞVURU TARİHİ : 18 Kasım 2022

SINAV LİSTESİ İLAN TARİHİ : 30 Kasım 2022

BAŞVURU YERİ : https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

SINAV YERİ : Karacadağ Kalkınma Ajansı, Fırat Mah. Urfa Bulvarı No:142 Kayapınar / DİYARBAKIR

Sınava ilişkin detaylı bilgi Ajansın web sitesi olan www.karacadag.gov.tr adresinden temin edilebilir.

Kamuoyuna ilanen duyurulur.