Ana içeriğe atla

Pozisyonlama ve Taşıma Sistemleri Araştırma, Geliştirme ve Seri İmalata Hazır Hale Getirme Hizmet Alımı için İhale Dosyasında Değişiklik Yapılması

5 Haziran 2023
Kurum Unvanı
SEREBRAL PALSILI ÇOCUKLAR DERNEGI (SERÇEV)
Proje Referans No
TR51/22/EP GPD
Son Teklif Verme Tarih ve Saati
İhale Türü
Hizmet Alımı
Açıklama

Serebral Palsili Çocuklar Derneği – SERÇEV, Ankara Kalkınma Ajansı Engelli Puseti Güdümlü Proje Desteği Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Ankara ilinde “Pozisyonlama ve Taşıma Sistemleri Araştırma, Geliştirme ve Seri İmalata Hazır Hale Getirme” işi için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

22.05.2023 tarihinde ilan edilen ihale dosyası "Taslak Şözleşmesi, Özel Koşullar"da değişiklik yapılmıştır. 

Güncellenen ihaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali özellikleri de içeren ihale dosyası SERÇEV Derneği Kızılırmak Mah., Muhsin Yazıcıoğlu Cd. Engelsiz Park, 06510 Çankaya/Ankara  adresinden, https://ankaraka.org.tr/www.ka.gov.tr  veya http://sercev.org.tr/  internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 12 Haziran 2023 saat 12:00’dir.

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; https://ankaraka.org.tr/http://sercev.org.tr/ ve www.ka.gov.tr  adreslerinde yayınlanacaktır. Taslak Sözlesme Ek2’si olan “Teknik Şartname Madde 6.3’de belirtilen özel şartlar, Yeterlilik İncelemesinde değerlendirilecektir.

Teklifler, 12 Haziran 2023 tarihinde, saat 13:00’de ve SERÇEV Derneği Kızılırmak Mah., Muhsin Yazıcıoğlu Cd. Engelsiz Park, 06510 Çankaya/Ankara adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

Ekler
Ek Boyut
İhale Teklif Dosyası 388.91 KB