Ana içeriğe atla

Tarım-Gıda Sektörü Teknoloji Girişimciliği Bölge Planı Odak Grup Toplantısı

27 Ekim 2022 14:00 - 27 Ekim 2022 16:00

Ankara Bölge Planı 2024-2028 hazırlık çalışmaları kapsamında “Tarım-Gıda Sektörü Teknoloji Girişimciliği” odak grup toplantısı gerçekleştirilecektir.

27 Ekim 2022 Perşembe günü saat 14.00-16.00 arasında çevrim içi olarak düzenlenecek olan toplantıya tüm tarım-gıda sektörü start-upları, firmaları ve bu girişimleri destekleyen aracı kurum temsilcileri davetlidir.

Toplantı, tarım-gıda ekosisteminin güçlendirilmesi yolunda, tarım-gıda sektöründe ürün/hizmet geliştiren şirketlerin mevcut durumlarını gözden geçirmeyi ve bu sektörde faaliyette bulunan firmalar ile start upların etkileşimlerinin nasıl artırılabileceği ve bölgesel düzeyde yasal, çevresel ve ekonomik bağlamda ne tür müdahalelerin yapılması gerektiğini açığa çıkarmayı amaçlamaktadır. Toplantıda yapılacak değerlendirmeler Ankara’nın 2024-2028 bölge planında tarım-gıda sektörü stratejik amaçlarının belirlenmesine katkı sağlayacaktır.

Toplantıya katılım için, yukarıda yer alan "Katılmak İçin Başvur" sekmesinden ulaşılabilecek formun doldurulması gerekmektedir. Toplantı katılım linki, kayıt yaptıran katılımcıların e-posta adreslerine toplantıdan bir gün önce iletilecektir.