Ana içeriğe atla

TechAnkara Proje Pazarı 2024 ve Genç Girişimciler İçin Avrupa Değişim Programı Çevrim İçi Bilgilendirme Toplantısı

14 Mayıs 2024

Ankara Kalkınma Ajansı koordinasyonunda Türkiye’de bulunan tüm üniversitelere yönelik “2024 TechAnkara Proje Pazarı ve Genç Girişimciler İçin Avrupa Değişim Programı” hakkında bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. 

2024 TechAnkara Proje Pazara’nın amacı ileri teknoloji ve yüksek katma değer odaklı girişimcilik ekosistemini güçlendirmek, yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesini ve inovatif ürünlerin ticarileşmesini sağlamak, projelerin bölgesel, ulusal ve uluslararası alanda yer edinmesini temin etmektir. 

Genç Girişimciler İçin Avrupa Değişim Programı’nın amacı ise Avrupa'da küçük işletme kurmayı ve/veya işletmeyi başarılı bir şekilde yürütmeyi hedefleyen Avrupalı girişimcileri bilgilendirmektir. Program kapsamında, yeni girişimciler, 1 ile 6 aylık bir süre boyunca deneyimli bir girişimciyle bir araya gelerek bilgi ve iş fikirleri alışverişi yapma fırsatı bulacaklardır.

Üniversitelere yönelik olarak düzenlenecek olan çevrim içi bilgilendirme toplantısı 20 Mayıs 2024 (Pazartesi) saat 14.00 de düzenlenecektir.  

Bağlantı linki: https://us06web.zoom.us/j/89503516571?pwd=QWLZOmCJeRNSzvg7fv5O7lbgAL5ZaC.1