Yerli Tedarik ve İşbirliği Buluşmaları Yunus Marketler Zinciri İle Devam Ediyor

28 Kasım 2022

Ankara Kalkınma Ajansı, "Yerli Tedarik ve İşbirliği Buluşmaları" projesi kapsamında Yunus Marketler Zinciri ile potansiyel tedarikçileri buluşturacaktır.

“Yerli Tedarik ve İşbirliği Buluşmaları" projesi, ürünlerin ticarileşmesinin kolaylaştırılması, yerli üreticinin üretim ve tedarik kapasitesini arttırarak ithal ürünlerin yerli ürünler ile ikame edilmesinin sağlanması amacıyla yürütülmeye devam edilmektedir.

Buluşmada Yunus Marketler Zincirinin raflarında yer bulması amacıyla yerli üreticilerin ürünleri hakkında sunum yapmaları, tanıtmaları ve gösterimini yapmaları sağlanacaktır. Yerli üreticiler arasında yer alan organik gıda, meyve-sebze, hazır gıda, tarım, hayvancılık ürünleri, kuruyemiş, unlu mamul ve züccaciye ürünleri üretici firmaları ve kooperatifleri yerli tedarik ve işbirliği buluşmasına başvurabilir.

Başvuru

Başvurular aşağıdaki link üzerinden alınmaktadır ve 28 Kasım 2022 tarihinde başvuru sistemi açılmıştır.

Başvuru için: https://bit.ly/3EIaxJw

Son başvuru tarihi ve saati: 28 Aralık 2022 saat 17:00’ye kadardır.

Yerli tedarik ve işbirliği buluşması kapsamında ikili görüşme ve sunum etkinliği, 16 Ocak 2023 tarihinde düzenlenecektir.

Değerlendirme Süreci

Alınan başvurular, Ankara Kalkınma Ajansı tarafından ilgili kuruma yönlendirilecektir ve değerlendirme ilgili kurum yetkilileri tarafından yapılacaktır. Değerlendirilmeler neticesinde görüşme ve sunum organizasyonu yapılacak, başvuru sahibine de süreç ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Soru, görüş ve talepleriniz için

Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi, ydo@ankaraka.org.tr