Ana içeriğe atla

Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı (2012)

Ankara Kalkınma Ajansı, 2012 yılı teklif çağrısı kapsamında “Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı” (Referans No:TR51/12/SOS) ile toplam 5.000.000 TL tutarında destek sağlayacaktır. Bu meblağ, programlara yandaki tabloda yer aldığı şekliyle tahsis edilmiştir.

Söz konusu programlar hakkında detaylı bilgi, Başvuru Rehberi ve Başvuru Formu Ekleri aşağıdaki bağlantılardan temin edilebilir.

Kamuoyuna ilanen duyurulur.

Başvuru Süreci ve KAYS-PFD

2012 yılı itibarıyla tüm Ajanslar proje ve faaliyet desteklerine ilişkin süreçlerinde Kalkınma Bakanlığı’nın talebiyle TÜBİTAK-BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (YTE) tarafından oluşturulan Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi - Proje ve Faaliyet Destek Yönetimi (KAYS-PFD)’ni kullanacaklardır. Bu sistemle, Ajans’a yapılacak proje başvuruları internet üzerinden hazırlanacaktır. Başvuru Sahipleri’nin, KAYS-PFD’ye kayıt olduktan sonra başvurularını sistem üzerinden doldurup, sistemden çıktısını alacakları Başvuru Formu ile talep edilen ek belgeleri 1 (bir) asıl ve 1 (bir) suret halinde son başvuru tarihine kadar Ajans’a elden ya da posta yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir.

KAYS-PFD Sistemi, 10 Aralık 2012 tarihi itibarıyla başvuru alımlarına açılacaktır.

Başvuru Süreci ve KAYS-PFD’ye ilişkin detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı Başvuru Rehberi ve Ekleri

Sözleşme ve Ekleri

Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınızı, tekliflerin alınması için belirlenen son tarihten 20 gün öncesine kadar, teklif çağrısının referans numarasını açık bir şekilde belirterek, elektronik posta ile 2012mdp@ankaraka.org.tr adresine gönderebilirsiniz. Sorularınızın yanıtları burada yayınlanacaktır.